Udało się ! Jeśli otworzyłaś i czytasz tą stronę to nie przypadek! Gratuluję ! Czujesz, że ta społeczność jest właśnie dla ciebie !

OBUDŹ W SOBIE CUD ENERGII KOBIECOŚCI

Program holistycznego powrotu do kobiecej równowagi energetycznej
Ciała, Umysłu, Duszy i Emocji w 12 krokach.

Odkryj, uwolnij swoje naturalne piękno i poczuj się dobrze.

Dołącz do społeczności świadomych, zdrowych i pięknych kobiet korzystając z 4 filarów prawdziwego piękna:
Ciało, Umysł, Dusza, Energia

Przenieś swoje zdrowie i urodę na inny, piękniejszy poziom.
Dołącz do nas"Ciało jest twoja ziemią, jesteś w nim zakorzeniony. Świadomość jest drzewem twojego ciała. Myśli są jak owoce. Medytacja jest jak kwiaty. Twoje ciało wspiera ciebie i wszystko, co robisz: kiedy kochasz, nienawidzisz, współczujesz czy przeżywasz złość – wspiera cię za każdym razem. Kiedy zaczniesz rozumieć, kim jesteś, ciało także cię wesprze"

Osho

Holistyczny program osiągnięcia równowagi energetycznej, który przeniesie Twoje zdrowie i urodę na zupełnie nowy poziom. Twoje prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza, to tam jest Twoja prawdziwa moc i wyjątkowość.
Odkrywając, uznając obecny stan możesz rozpocząć zmianę by to piękno wewnętrzne emanowało w Twojej fizyczności, na zewnątrz. 

Dzisiaj jak nigdy dotąd poczucie równowagi fizycznej i psychicznej nie było tak ważne. Ten balans jest naszym najważniejszym, najcenniejszym zasobem.

ZMIANA NAWYKÓW KLUCZEM DO ZDROWIA 

Zrób na opak, zmień podejście! 
Nigdy wcześniej temat dotyczący zdrowia nie był tak bardzo aktualny jak teraz. Jeszcze bardziej istotne jest bycie w zdrowiu a także zadbanie zarówno o zdrowie fizyczne jak i psychiczne.

Wiem jak wiele kobiet nie uznaje tego jak wygląda, nie uznaje swojego ciała, wagi – czyli siebie. 
Wiem jak wiele wysiłku wkładają w poprawę tego jakie są, czasem w walkę z niewidzialnym i wyimaginowanym wrogiem, myśląc, że waga, wygląd dadzą im poczucie wartości, szczęścia. 

Wiem jak wiele kobiet obarcza się emocjami złości, lęku, gniewu za to jak się zachowały, co zjadły, czemu nie ćwiczyły, czy zrobiły wystarczająco by schudnąć etc. wiem jak to boli i jak wyniszcza a kolejne podejście do realizacji tego samego celu kończy się brakiem motywacji po kilku dniach kiedy nie widać efektu.  Znasz to ?

ZAPRASZAM CIĘ CO PODRÓŻY.

Stworzysz  zdrowe nawyki, które zostaną z Tobą już na zawsze. Dla mnie najważniejsze jest, byś rozpoczęła zmianę, która na trwałe podniesie jakość Twojego życia, byś poczuła, że wróciłaś do korzeni, że budujesz dom na trwałych fundamentach a nie na piasku.

Solidny fundament to zrozumienie schematów, w których żyjemy, zrozumienie działania swojego umysłu oraz kodów jakie są w nim zapisane.  
Poznanie swoich emocji daje gwarancję, że rozpoczynasz podróż do energetycznej równowagi wprowadzając świadome zmiany, podejmując świadome decyzje by optymalne efekty dla Ciebie mogły się manifestować. Już dzisiaj wiemy bo potwierdza to wiele badań, że nasz organizm może uruchomić procesy samouzdrawiania a nasze ciało, nasza waga, niedowaga to informacja a naszym zadaniem jest dowiedzieć się co komunikuje nam ciało.

 
Filary, na podstawie których oparty jest ten program to sposób odżywiania, jego jakość, ilość, uważność i energia odżywiania oraz regularna aktywność i sposób w jaki wprowadzasz ciało w ruch, jak je traktujesz, jak się z nim komunikujesz. 

To zrozumienie schematu działania swoich myśli, emocji, głównie takich jak lęk, strach, stres, żal i wstyd. Jak je rozpoznać, jak z nimi być, jak je uwolnić, jak odnaleźć w tym równowagę.

Dbałość o relacje ze sobą i z najbliższymi, jak odnaleźć źródło swojej kobiecej energii, jak znaleźć balans między kobiecą a męską energią w sobie.

Jak korzystać z dostępnych praktyk i wybrać te, które dodają Tobie mocy by wrócić do równowagi energetycznej.

Ten program jest dla kobiet, dla których zdrowie, piękno, autentyczność, równowaga są w życiu najważniejsze. Ten program jest dla kobiet, które pragną łączyć rozwiązania konwencjonalne z rozwiązaniami, jakie daje nam Natura. Ten program jest dla kobiet, które czują, że to czego próbowały do tej pory już je znudziło, zmęczyło i otwierają się na siebie, intuicję, świadomość i energię kobiecości.

TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE JEŚLI CHCIAŁABYŚ: 
🦋Wzmocnić swoją odporność fizyczną i psychiczną?
🦋Uzdrowić swoją energię na poziomie ciała, duszy i umysłu?
🦋Zrozumieć schemat powtarzających się myśli, emocji, które powodują, że
zajadasz stres, że najadasz się na noc, że w święta zawsze jesz więcej a w okresie
wiosennym już czujesz presję zadbania o swoją sylwetkę
🦋Uznać swoje ciało, by je pokochać i w przyjaźni pracować nad
powrotem do naturalnej sylwetki bez restrykcyjnych diet i efektu jojo
🦋Pracować w grupie, gdzie jest większa i pozytywniejsza energia oraz 
wsparcie
🦋Nauczyć się korzystania na co dzień z różnych praktyk, które wspierają i
dodają mocy tj. świadomy oddech, medytacja, praktyki dla ciała (joga, wzmacnianie,
rozluźnianie, taniec intuicyjny) uważność 
🦋Skontaktować się ze swoją intuicją i korzystać z mocy swoich zmysłów
🦋Odmienić swoje życie, aby czuć szczęście, radość i lekkość na co dzień

JAK WYGLĄDA PODRÓŻ?

Podróż obejmuje cykl  12 spotkań, odbywających się na przestrzeni 12 tygodni. Będziemy spotykały 1 raz na tydzień na platformie Zoom, dzięki której możesz łączyć się z każdego miejsca na świecie, każde nasze spotkanie będzie trwało do 3 godzin.  Na każdym spotkaniu będziemy odpowiadały na pytania, przekaże  teorię na poszczególny moduł, praktyczne działania do
obserwacji, wdrożenia na kolejny tydzień. 
Każde spotkanie rozpoczynać się będzie sesją oddechową i intencją a kończyć medytacją.
Spotkania będą nagrywane na platformie zoom. 

Od samego początku trwania podróży otrzymasz dostęp do Grupy Cud Energii Kobiecości,
zamkniętej grupy na Facebooku dla uczestniczek, która pomoże we wprowadzaniu zmian w życiu codziennym, będzie to również przestrzeń do wspólnego dzielenia się własnymi obserwacjami w procesie transformacji.

Odkryjesz świat swojej Duszy, ciała, emocji, umysłu. Zagłębisz się w swojej podświadomości. Wejdziesz na ścieżkę kobiecej energii, poznasz przygotowane przeze mnie praktyki medytacji, świadomego oddechu, pracy z ciałem poprzez jogę oraz odkryjesz działanie kobiecego cyklu, kobiecych hormonów oraz przepływu energii w ciele poprzez czakry.  

W procesie transformacji będę inspirować cię do odkrycia przed sobą swoich pokładów  energii, nowej siebie, usłyszenia głosu swojej intuicji, odkrywania swojej kobiecej mocy.

Ta podróż to również dobra okazja do budowania relacji w Kręgu Kobiet – dzielenia się swoimi obserwacjami, czynami. To też cudowna okazja do pogłębiania relacji wśród nas kobiet.  

Nasza podróż odbywa się online na platformie Zoom i Facebook. 

Nasza podroż odbywa się na płaszczyźnie fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej.  

WIOLETA ŁAGOWSKA MY WAY LIFE

Jestem Women’s Holistic Healthy Coachem, Psychodietetykiem, a także Coachem Medytacji&Mindfulness. Kobietą, która w sposób holistyczny podchodzi do zmiany i budowania równowagi w kobiecym organizmie. Jestem również certyfikowanym specjalistą ds. żywienia, trenerem personalnym i instruktorem fitness i w trakcie certyfikacji nauczyciela jogi. 
Inspiruję Kobiety do odkrywania tego, co kryje się w ich wnętrzu, a co uwydatnia się w ich wyglądzie zewnętrznym. Promuję wiedzę, która pomaga zrozumieć i zaakceptować schemat procesu zmiany. Wspieram i przeprowadzam kobiety w ich holistycznej drodze obejmującej: ciało, umysł, emocje połączone w nurcie Mindfulness.
Po 15 latach życia zawodowego, które dedykowałam pracy w dużych korporacjach, podjęłam decyzję, by podążać za swoją intuicją, która od lat wołała o zmianę. Pomimo wielu przeciwności odważyłam się na nią. Wszystko, co przekazuję w swojej praktyce Women’s Holistic Healthy Coacha jest poparte osobistym doświadczeniem. Życie jest przecież piękną podróżą, procesem – musimy jedynie odkryć własną ścieżkę i pójść w tym kierunku.

Po latach poszukiwań odpowiedzi na pytania: jak by zdrową, jak mieć ciało, z którego będę zadowolona, jak być spokojną i szczęśliwą i jak jeść dobrze i pięknie wyglądać, jak w pełni siebie uznać i pokochać – znalazłam 🙂

Teraz przygotowałam swój autorski program warsztatów dla Kobiet, które pragną trwałej zmiany, jej zrozumienia i życia w dobrostanie ciała, umysłu i duszy.

Kocham być Kobietą, odkrywać siebie na nowo, być w kobiecej energii, żyć w miłości, radości i autentyczności. Kocham być w społeczności Kobiet, które czują głęboko, które żyją na wysokich wibracjach. 

Prowadziłam m.in warsztaty dla

Fundacji Ery Nowych Kobiet Joanny Przetakiewicz w ramach Akademii Ery Nowych Kobiet dla ponad 200 uczestniczek online 

Firmy Oboda Group dla lekarzy stomatologii na Zanzibarze 

Systematycznie prowadzę wyjazdowe kilkudniowe Female Campy dla Kobiet w Polsce

W ramach Programu otrzymujesz:
 
✔️12  spotkań na żywo na platformie Zoom 
✔️Wiedzę teoretyczną i praktyczną, materiały merytoryczne do każdego tygodnia, modułu pracy
✔️Zestaw codziennych praktyk, obserwacji do pracy własnej między spotkaniami w nurcie  Mindfulness/Uważności
✔️Praktyki medytacji oraz świadomego oddechu do codziennej pracy między spotkaniami 
✔️Praktykę jogi, pracy z ciałem nakierowaną na pracę z emocjami, osiąganie balansu hormonalnego, emocjonalnego w kobiecym ciele i umyśle
✔️Praktyki budzące naszą kobiecą wewnętrzną moc
✔️Praktyki do indywidualnej pracy z czakrami, przepływem energii w kobiecym ciele
✔️Zestaw codziennych rytuałów do pracy własnej pomagającej odzyskać równowagę, balans, poczucie bycia tu i teraz
✔️Materiały w pdf oraz nagrania video do wglądu, pobrania w każdej chwili
✔️Zestaw afirmacji, intencji do pracy z myślami, przekonaniami 
✔️Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, która służyć będzie do przestrzeni transformacji 
✔️Krąg Kobiet pobudzający kobiece siostrzane relacje, wsparcie w podróży
 
 
Przestrzeń do transformacji w trakcie Programu
 
🌙Przygotowanie, obserwacja, intencja w powrocie do równowagi energetycznej 
🌙Obszary do budzenia CUDu kobiecej energii kobiecości. CUD to dla mnie Ciało, Umysł, Dusza.
🌙Myśli/Przekonania/Kody Podświadome /Schematy/Nawyki
🌙Energetyka kobiecych emocji, techniki uwalniania emocji, praktyki poznawania, uznawania emocji
🌙Energetyka i Uważność w procesie karmienia kobiecego ciała ( uważność w odżywianiu, uważność w praktykach pracy z ciałem )
🌙Cud energii kobiecości w kanałach energetycznych/czakrach, w układzie hormonalnym 
🌙Mindfulness/Medytacje/Świadomy Oddech/Joga/Hormony
🌙Żeńska vs męska energia, moc kreacji i moc działania
🌙Krąg Kobiet, relacje z samą sobą i drugą kobietą
 

Przenieś swoje zdrowie i urodę i kobiecość na piękniejszy, wyższy poziom.
Dołącz do nas

Inwestycja to 990 zł
Zaczynamy już 25 Kwietnia 2022 o godzinie 18:30