Czujesz czy myślisz ?

 

 

„Intuicja to skarb kobiecej psychiki, Jest jak wahadełko w rękach różdżkarza, jak kryształ, przez który patrzymy tajemniczym wewnętrznym wzrokiem. Jak mądra stara kobieta, która zawsze jest obok, gotowa doradzić, co należy zrobić, czy pójść w prawo czy w lewo. To jedna z form Tej, Która Wie, starej La Que Sabe, Dzikiej Kobiety”

Intuicja, Dzikość, Sensualność, Wrażliwość, Świadomość, Uważność, Niezależność, Autentyczność, Energia, Decyzyjność, …..  to tylko część cech z naszej kobiecej mocy, które tak często chowamy gdzieś w najciemniejszych zakamarkach.

26/28.11.2021 @Wioleta Łagowska My Way Life oraz @Follow my flow lifestyle wspólnie zorganizowałyśmy kobiecy weekend w nurcie „Podróż w głąb kobiecości”, gdzie łącząc nasze wspólne pasje do podróży w dosłownym tego słowa znaczeniu w kraju i za granicą i podróży w głąb naszego wnętrza stworzyłyśmy przestrzeń dla kobiet w odnajdowaniu swojego prawdziwego źródła intuicji i kobiecej dzikości.

  • Podróż w głąb kobiecości to odkrywanie siebie na nowo, które wymaga od nas pokory, odwagi, dużej uważności i zrozumienia. To podróż do swojego prawdziwego ja, do tej kobiety, którą byłam, byłaś zanim ktoś powiedział nam jakie mamy być. To podążanie za głosem swojej wewnętrznej małej dziewczynki, która jest synonimem naszej intuicji, największego potencjału kobiecej mocy, jaki możemy sobie kiedykolwiek wyobrazić. To mieszanka naszych przyjemnych i mniej przyjemnych emocji, pozwolenie sobie na pełne przeżywanie każdej z nich, na poznanie, na oswojenie, na zobaczenie co jest moim cieniem i co blokuje, hamuje przed otworzeniem się na pełne obfitości życie. 

 

  • Siła nas kobiet, nasza decyzyjność, determinacja, posiadanie własnego zdania i własnego planu na życie to coś na co każda z nas zasługuje i ma do tego prawo. To brak konieczności przepraszania za to jakie jesteśmy i za to jaki scenariusz na życie dla siebie piszemy. To brak konieczności spełniania oczekiwać wszystkich dookoła i zostawianie realizacji swoich planów, marzeń i celów na samym końcu. 

 

  • Tworzyłyśmy Kobiecy Krąg, w którym rozmawiałyśmy szczerze o tym jak wrócić do swojego wewnętrznego głosu intuicji i dzięki temu osiągnąć szczęście. Dzieliłyśmy się własnymi doświadczeniami, bez oceny, dając sobie dobre słowo i wsparcie. 
  • Odnajdywałyśmy kontakt z naszym ciałem poprzez odpowiedni ruch, poprzez taniec intuicyjny. Wspomagałyśmy dzięki temu nasz układ odpornościowy i nerwowy, który decyduje o zdrowiu fizycznym i psychicznym. Rozluźniałyśmy się dzięki medytacjom i praktykom oddechowym. Łączyłyśmy nasze ciała i umysły w jedno bo na codzień często nasze ciała są w jednym miejscu i pełnią dla nas inną funkcję a umysły są w innych miejscach, więc funkcjonujemy jak w oderwaniu naszych umysłów od ciała. 
    Praktykowałyśmy Mindfulness – to podróż dociekania i odkrywania natury własnego umysłu i serca; dociekania i odkrywania, jak możemy być w życiu bardziej obecne, jak otworzyć serce i być bardziej autentyczną – nie tylko wobec siebie samej, ale także w związkach łączących nas z tymi, których kochamy, ze wszystkimi istotami i ze światem jako takim.
    Wiele z nas odłączyło się od swojego ciała. Traktujemy je często jak maszynę, która ma działać i wyglądać w określony sposób. A przecież ciało jest naszym domem i warto zwrócić uwagę na to, jakie impulsy nam wysyła.\

Plany na kolejne Kobiece wyjazdy są już w przygotowaniu. Odkrywaj z nami własną ścieżkę powrotu do intuicji i kobiecej dzikości.