Wioleta Łagowska

Jestem kobietą zajmującej się rozwojem osobistym od 2005 roku, który pozwala na przesuwanie swoich granic, a także wyznaczenie nowych celów i ich realizację.

Współpracuję z kobietami, inspiruję, motywuję i wspieram je w ich drodze do stawiania siebie na pierwszym miejscu, do realizowania swoich wewnętrznych potrzeb i do budowania akceptacji własnego wnętrza.

Moje dotychczasowe życie zawodowe koncentrowało się na pracy na wymagających stanowiskach w dużych międzynarodowych firmach, gdzie rządziło bardzo męskie środowisko.
Z czasem zrozumiałam, że to nie jest mój świat a ja chcę być autentyczną, wrażliwą i pełną życia kobietą. Dlatego postanowiłam rozwijać swoje pasje towarzyszące mi od lat i połączyć je w harmonijną całość.

Jestem dyplomowanym psychodietetykiem, instruktorką fitnessu, trenerem personalnym oraz certyfikowaną specjalistką ds. żywienia. Psychodietetyka to holistyczne podejście do pełnego zrozumienia siebie. Poszerzyłam swój zakres działania o wiedzę i szkolenia z Psychologii ajurwedyjskiej oraz technik mindfulness ( uważność ) MBSR, które wprowadzam do swojej praktyki w procesie zmiany moich klientek.

Z doświadczenia wiem, że osiągnięcie satysfakcjonującego, a przede wszystkim trwałego efektu wymaga pracy na trzech płaszczyznach: psychologii/psychiki, odżywianiu i aktywności fizycznej.

Ilona Wnętkowska

Przede wszystkim jestem kobietą, która stara się iść przez życie z podniesioną głową, z uśmiechem w oczach i sercu. Niczego nie chcę żałować, ani za nic przepraszać .
Pomagam innym kobietom wypracować taką postawę aby poznały swoje możliwości, otworzyły się na siebie na swój potencjał.
Zawodowo zajmuję się logistyką, organizacją oraz poszukiwaniem prostych rozwiązań dla skomplikowanych projektów.
Z wykształcenia jestem socjologiem oraz managerem logistyki stąd moje predyspozycje do tworzenia i prowadzenia szkoleń oraz warsztatów w przystępny sposób, tak by każda osoba mogła z tego czerpać w sposób praktyczny a nie tylko teoretyczny.
Głównie zajmuję się tematem szeroko pojętej zmiany, ponieważ to zmiana jest jedyną stałą rzeczą w naszym życiu, pomagam przygotować się do niej, zaplanować ją, przeprowadzić w taki sposób, by efekty były trwałe i satysfakcjonujące.
Nasz świat pędzi jak szalony, nie zwalnia ani na moment, zmiana goni zmianę , dlatego tak ważna jest umiejętność adaptacji i odnalezienia się w nowej rzeczywistości.
Prywatnie mam 6 latka, zatrudniona w jego świecie jako specjalista od rzeczy niemożliwych.
Uzależniona od dobrej i mocnej książki, kawy też

Kim jesteśmy?

Jest nas dwie Healthy & Head
Każda z nas ma trochę inne podejście do życia, ale obie mamy ten sam cel: być i mieć healthy head.

Pomysł na „wprowadzenie się” do sieci nie zrodził się z dnia na dzień, dojrzewał nam w głowach już od dawna.

Wiedziałyśmy, że chcemy pokazać jak w „realnym” życiu wygląda podejście do realizacji celów i marzeń, które stawiamy sobie każdego Sylwestra, każdego miesiąca, w każdy Poniedziałek, po wypłacie, po okresie i po jeszcze wielu, innych wymówkach.

Jesteśmy zwykłymi, normalnymi kobietami,  nie znamy żadnych ważnych osób, nikt niczego nam nie dał, nie załatwił, wszystko co robimy, piszemy, pokazujemy jest nasze oparte na osobistych doświadczeniach.

Chcemy wam pokazać w jaki sposób można realizować i sięgać po swoje marzenia z dwóch różnych perspektyw, ponieważ nasz duet to potwierdzenie, że ważny jest sposób myślenia czy cechy charakteru natomiast wytrwałość i samodyscyplina to też kluczowe elementy potrzebne do realizacji zamierzonych celów.

Na pierwsze 5 sekund tak różne, ale tak naprawdę bardzo podobne, kiedy Healthy odlatuje w kosmos ze swoimi pomysłami i planami Head ściąga ją na ziemię, ale kiedy Head jest zbyt zachowawcza co często blokuje jej działanie Healthy „kopie” ją w zad i namawia do odrobiny szaleństwa i to jest gwarancja sukcesu w tym duecie
Tak to właśnie działa wsparcie przede wszystkim i my takie wsparcie chcemy wam dać, droga do zmiany jest czasem kręta, ale tym razem macie dodatkowego sojusznika w postaci nas, zobaczycie, jak podejść do tematu zmiany jak ją zdiagnozować,  zaplanować ,czego unikać, a czym się nie przejmować.

Najważniejsze to zacząć.

3 Miesięczny Pakiet Konsultacji

Zacznij działać już dziś! Zamów 90-dniowy pakiet konsultacji, który pozwoli Ci osiągnąć wymarzony cel.

Zamów konsultacje

Zamów Profesjonalną Konsultację

Oferujemy kompleksowe usługi, dzięki, którym osiągniesz upragniony cel.