Szczegóły

Każda z nas ma inny temperament, inną osobowość i inne preferencje. Dlatego tak ważne jest, aby móc dobrać prawidłową formę aktywności fizycznej uzależnionej nie tylko od preferencji i osobowości, ale też od różnych czynników zewnętrznych, które w danej chwili mogą mieć wpływ na życie. Ważne jest aby wybrać tą daną aktywność fizyczną, którą lubimy. Aby odnaleźć w niej odpowiedni fun bo tylko tak w połączeniu z prawdziwą motywacją praca może zostać uwieńczona oczekiwanym, zadowalającym efektem.

Aktywność fizyczna

  • Ustalamy wspólnie jaką osobowością jesteś i jakie masz preferencje,
  • Dobieramy odpowiednią formę aktywności fizycznej
  • Otrzymujesz indywidualnie przygotowany trening
aktywność fizyczna (2) (1)

Zamów Darmową Konsultację Wstępną

Oferujemy kompleksowe usługi, dzięki, którym osiągniesz upragniony cel.

Dołącz do grona świadomych kobiet, świadomych swojego wyglądu, z pasją do odżywiania i aktywności fizycznej. Kobiet świadomych swoich myśli, emocji, przekonań i zachowań. Zrozum siebie i bądź szczęśliwa. Otrzymaj mój ebook żywieniowy oraz wskazówkę jak przeprowadzić trwałą, satysfakcjonującą zmianę

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji m.in. o moich webinarach, warsztatach, promocjach, produktach i usługach. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w moim regulaminie oraz polityce prywatności.