Szczegóły

Zdrowe, prawidłowe odżywianie to konieczność dostarczenia organizmowi wszystkich niezbędnych substancji odżywczych, przywiązywanie uwagi do regularności  spożywanych posiłków, sposobu podawania, uważności spożywanych posiłków.
Prawidłowo zbilansowany posiłek jest w stanie dostarczyć organizmowi odpowiedniej energii, która jest podstawą naszego dobrego samopoczucia, siły do aktywności fizycznej i prawidłowej pracy naszego mózgu.
Każda osoba wymaga indywidualnego podejścia. W swoim podejściu stawiam na edukację pacjenta i zbudowanie dużej świadomości  organizmu, tak by docelowo klient mógł sam przygotowywać sobie dobrze zbilansowane, smaczne posiłki oraz mogła czerpać z nich satysfakcję smakową.

Odżywianie

  • Pracujemy nad odpowiednim doborem posiłków, składników odżywczych
  • Prowadzimy indywidualne konsultacje żywieniowe
  • Dostarczamy materiały żywieniowe m.in ebook żywieniowy, dzienniczek pracy, karty pracy, wskazówki żywieniowe
  • Możemy przeprowadzić również wspólne zakupy, aby zdobyć świadomość produktową
  • Wspólnie dokonujemy zmiany nawyków żywieniowych

Zamów Darmową Konsultację Wstępną

Oferujemy kompleksowe usługi, dzięki, którym osiągniesz upragniony cel.

Dołącz do grona świadomych kobiet, świadomych swojego wyglądu, z pasją do odżywiania i aktywności fizycznej. Kobiet świadomych swoich myśli, emocji, przekonań i zachowań. Zrozum siebie i bądź szczęśliwa. Otrzymaj mój ebook żywieniowy oraz wskazówkę jak przeprowadzić trwałą, satysfakcjonującą zmianę

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji m.in. o moich webinarach, warsztatach, promocjach, produktach i usługach. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w moim regulaminie oraz polityce prywatności.